NuSoulCity

NuSoulCity
Rodzaj muzyki:
Miasto:
warszawa
Utworów:
3
Oglądany:
487359 razy
Założenie konta:
24 października 2007
Ostatnia aktualizacja:
18 sierpnia 2010
NuSoulCity to duet producencki, którego twórczośc zakorzeniona jest w muzyce soul i funk. Wokalistka Olga Matylda Woźniak, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach oraz basista Mateusz Tomaszewski, spotkali się w Warszawie wiosna 2005 roku, po czym postanowili wspólnie dac wyraz swoim muzycznym fascynacjom. Z połączenia energii, pasji i pomysłów, powstał autorski materiał pełen świeżych, nowoczesnych dźwięków. Wkrótce, w towarzystwie znakomitych muzyków sesyjnych, zaczęli grac pierwsze koncerty, dzięki czemu zyskali grono stałych słuchaczy oraz swoje miejsce na scenach stołecznych klubów.
Po blisko 4 latach wspólnych doświadczeń w pracy studyjnej i scenicznej, powstał debiutancki materiał, w pełni wyprodukowany i skomponowany przez NuSoulCity - album "White Chocolate Pt. 1" swoją premierę miał w październiku 2008 roku. Płyta jest wyrazem sprzeciwu wobec postrzegania soulu w kategoriach wyłącznie czarnej muzyki. Stał się on pierwszym w Polsce longplayem wydanym bez wytwórni - sfinansowanym przez fanów. W maju 2009 r. duet NuSoulCity przedstawił niecodzienny teledysk (nominacja do Yach Festival w kategorii innowacja) z dynamiczną oprawą graficzną do singla "White Chocolate Pt. 2".


NuSoulCity pragnie przedstawić swoją najnowszą płytę 'A Part Of Home'. Już od 17 sierpnia 2010 roku rozpoczęła się internetowa premiera "A Part Of Home".
Album wydany został kolejny raz we współpracy z megatotal.pl

Na stronie www.myspace.com/nusoulcity można przesłuchać cały album.
Dla tych, dla których liczy się też ten okrąglutki krążek w "kopertce", czyli dla tych, którzy będą chcieli kupić płytę już 17 sierpnia na http://www.megatotal.pl/megatunes/nusoulcity-a-part-of-home.html ruszył internetowy sklep z NuSoulCity "A Part Of Home" na półce !

Pozdrawiamy,
NuSoulCity

Rock'n'Soul...
Kolejna odsłona polskiego soulu w wykonaniu NuSoulCity! Neosoulowe korzenie zostały tym razem doprawione pikanterią rocka. Drugi album NuSoulCity nosi tytuł „A part of home”, bo, jak mówi Olga Matylda Woźniak: „codzienność tworzy muzykę, a muzyka tworzona jest z codzienności. I tak dla przykładu, studio traktowane jest przez nas jak kuchnia – to w nim gotujemy, mieszamy teksty, kompozycje, aranżacje, muzykę...”. Krążek „ugotowany” jest zdecydowanie mocniej, odważniej i bardziej osobiście niż pierwsza płyta NuSoulCity („White Chocolate Pt.1).

Projekt NuSoulCity miał przyjemnosc:
-uczestniczyc w finałowych warsztatach konkursu Coke Live Fresh Noise 2007 pod okiem uznanych artystów (Plan B oraz O.S.T.R.)
-wystąpic na jednej scenie z zespołem The Black Eyed Peas jako finalista akcji "Zostań Gwiazda" organizowanej przez Pepsi
-zagrac na finałowym koncercie konkursu "Przestrzeń Muzyki" w Lodzi, zajmując 1 miejsce w glosowaniu internautów oraz 3 miejsce decyzja jury
-zagrac na Free Form Festival 2009 jako zwycięzca konkursu interia.pl

Aktualnie NuSoulCity jest w trakcie pracy nad trzecim albumem.NSC zaprasza na strony :

www.nusoulcity.pl
www.myspace.com/nusoulcity

link do teledysku

http://www.youtube.com/watch?v=y0KoMG31L8w


POZDRAWIAMY, NuSoulCity
 • GraZKA

  2016-12-30 17:36

  Przemyślana i spójna muzyka, świetny wokal i profesjonalna produkcja !!! Perfekcja w każdym calu. Świetnie się tego słucha a nogi same kicają do rytmu :)
  Pozdrawiam ...ra... :)

 • Kamil Swatek

  2013-09-08 19:29

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie:)

 • Natalia Arnal

  2013-03-11 10:34

  Kochani, PREMIERA!
  Płyta "Jedno Ciało" już na iTunes :)
  https://itunes.apple.com/pl/album/jedno-cialo/id604065924

 • Krzychoo

  2012-08-17 14:53

  Super! Zapraszam do mnie i do stestowania nowego utworu! :) http://www.youtube.com/watch?v=SikKJ_Dl2qY

 • Nidzz

  2012-07-24 23:06

  zapraszam do mnie =)

 • Doom

  2012-07-13 22:16

  Bardzo dobre brzmienie,super vocal

  Zapraszam do wysłuchania mojego dzieła

 • zagapiona

  2012-06-30 19:08

  superowa nuta :-]

 • Elizabeth

  2012-06-27 15:25

  Witaj! Ja jestem Elizabeth, widziałem dzisiaj swój profil i podniósł zainteresowanie wiedzieć więcej o Tobie, Jak się masz dzisiaj? Wierzę, że możemy przenieść tutaj należy pamiętać, że odległość, wiek i kolor nie ma znaczenia, liczy się prawdziwa przyjaźń i zrozumienie, i będzie czekać na odpowiedź na (elizabethsalamao@yahoo.com) w celu dalszego wprowadzenia. Też mam coś bardzo ważnego do dzielenia się z tobą, kiedy piszesz będę zadowolony, aby wysłać Ci moje zdjęcie.
  Dzięki,
  Elizabeth.
  --------------------------------------
  Hello!! I am Elizabeth, I saw your profile today and picked interest to know more about you, How are you today? I believe that we can move from here,remember that distance,age and color does not matter, what matters is true friendship and understanding,i will be waiting for your reply at (elizabethsalamao@yahoo.com) for further introduction. Also i have something very important to share with you,when you write i will be glad to send you my picture.
  Thanks,
  Elizabeth.

 • studio nagran

  2012-06-26 12:39

  pozdrawiamy i zapraszamy!

 • Natalia Arnal

  2012-06-25 01:02

  Nowy teledysk "Extra Szaleństwo", tylko dla dorosłych. Zapraszam:
  http://www.youtube.com/watch?v=gtbYzaK_DU4