NuSoulCity

NuSoulCity
Rodzaj muzyki:
Miasto:
warszawa
Utworów:
3
Oglądany:
487359 razy
Założenie konta:
24 października 2007
Ostatnia aktualizacja:
18 sierpnia 2010
NuSoulCity to duet producencki, którego twórczośc zakorzeniona jest w muzyce soul i funk. Wokalistka Olga Matylda Woźniak, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach oraz basista Mateusz Tomaszewski, spotkali się w Warszawie wiosna 2005 roku, po czym postanowili wspólnie dac wyraz swoim muzycznym fascynacjom. Z połączenia energii, pasji i pomysłów, powstał autorski materiał pełen świeżych, nowoczesnych dźwięków. Wkrótce, w towarzystwie znakomitych muzyków sesyjnych, zaczęli grac pierwsze koncerty, dzięki czemu zyskali grono stałych słuchaczy oraz swoje miejsce na scenach stołecznych klubów.
Po blisko 4 latach wspólnych doświadczeń w pracy studyjnej i scenicznej, powstał debiutancki materiał, w pełni wyprodukowany i skomponowany przez NuSoulCity - album "White Chocolate Pt. 1" swoją premierę miał w październiku 2008 roku. Płyta jest wyrazem sprzeciwu wobec postrzegania soulu w kategoriach wyłącznie czarnej muzyki. Stał się on pierwszym w Polsce longplayem wydanym bez wytwórni - sfinansowanym przez fanów. W maju 2009 r. duet NuSoulCity przedstawił niecodzienny teledysk (nominacja do Yach Festival w kategorii innowacja) z dynamiczną oprawą graficzną do singla "White Chocolate Pt. 2".


NuSoulCity pragnie przedstawić swoją najnowszą płytę 'A Part Of Home'. Już od 17 sierpnia 2010 roku rozpoczęła się internetowa premiera "A Part Of Home".
Album wydany został kolejny raz we współpracy z megatotal.pl

Na stronie www.myspace.com/nusoulcity można przesłuchać cały album.
Dla tych, dla których liczy się też ten okrąglutki krążek w "kopertce", czyli dla tych, którzy będą chcieli kupić płytę już 17 sierpnia na http://www.megatotal.pl/megatunes/nusoulcity-a-part-of-home.html ruszył internetowy sklep z NuSoulCity "A Part Of Home" na półce !

Pozdrawiamy,
NuSoulCity

Rock'n'Soul...
Kolejna odsłona polskiego soulu w wykonaniu NuSoulCity! Neosoulowe korzenie zostały tym razem doprawione pikanterią rocka. Drugi album NuSoulCity nosi tytuł „A part of home”, bo, jak mówi Olga Matylda Woźniak: „codzienność tworzy muzykę, a muzyka tworzona jest z codzienności. I tak dla przykładu, studio traktowane jest przez nas jak kuchnia – to w nim gotujemy, mieszamy teksty, kompozycje, aranżacje, muzykę...”. Krążek „ugotowany” jest zdecydowanie mocniej, odważniej i bardziej osobiście niż pierwsza płyta NuSoulCity („White Chocolate Pt.1).

Projekt NuSoulCity miał przyjemnosc:
-uczestniczyc w finałowych warsztatach konkursu Coke Live Fresh Noise 2007 pod okiem uznanych artystów (Plan B oraz O.S.T.R.)
-wystąpic na jednej scenie z zespołem The Black Eyed Peas jako finalista akcji "Zostań Gwiazda" organizowanej przez Pepsi
-zagrac na finałowym koncercie konkursu "Przestrzeń Muzyki" w Lodzi, zajmując 1 miejsce w glosowaniu internautów oraz 3 miejsce decyzja jury
-zagrac na Free Form Festival 2009 jako zwycięzca konkursu interia.pl

Aktualnie NuSoulCity jest w trakcie pracy nad trzecim albumem.NSC zaprasza na strony :

www.nusoulcity.pl
www.myspace.com/nusoulcity

link do teledysku

http://www.youtube.com/watch?v=y0KoMG31L8w


POZDRAWIAMY, NuSoulCity
 • LUSTRO

  2011-01-21 22:22

  Nowy teledysk zespołu Lustro do piosenki Spokojnie zapowiadajacy drugą płytę - tylko na Interia.pl

 • Radek Tarach

  2011-01-20 13:49

  SPRAWDŹ NAJNOWSZY KAWAŁEK "LONELY"

  Ballada RnB ;)

 • Anti Motivational Syndrome

  2011-01-17 14:02

  Zapraszamy do wyłuchania i ocenienia dwóch utworów zapowiadających pierwszą płytę "The Corridor", która się ukaże jeszcze w tym roku. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów. -Anti Motivational Syndrome

 • Kasia Em

  2011-01-16 11:28

  świetna muzyka.:):) Bathroom -bardzo nastrojowa. Ta druga też fajna. Å»yczę powodzenia i pozdrawiam sedecznie!
  Zapraszam do mnie.

 • AJMI

  2011-01-06 14:01

  Siema, sprawdź z rap w kobiecym wydaniu ; ).
  Z farcikiem ; ).

 • DJ SILENTSOUND

  2011-01-05 08:02

  zapraszam do odsłuchania kawałka remix EmelJot 2 i wielu innych zróżnicowanych utworów

 • Ailo in Head

  2010-12-24 01:45

  AILO IN HEAD - nowość na polskiej scenie muzycznej zaprasza na swój profil ;)

 • Lewandowsky

  2010-12-22 11:57

  Uwielbiam was :)

 • ZDS

  2010-12-06 21:38

  wbijajcie do mnie:) pozdrooo

 • EGOROVA Live Orchestra

  2010-11-28 23:57

  Kochani, zapraszam.
  Dodałam klipy wideo i utwory. TAKIEJ MUZYKI NIGDY NIE SŁUCHAŁEś!